Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri:

Kongre, 18 Kasım- 20 Kasım 2020 tarihlerinde Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili:

Kongre’nin resmi dili Türkçe’dir. Bilimsel program doğrultusunda; İngilizce’den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma Hizmetleri:

Kayıt ve danışma masaları kongre süresince saat 08.00 – 20.00 arasında hizmet verecektir.

Davet Mektubu:

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Yaka Kartları:

Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürümesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Sertifikası:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son günü verilecektir.

Bildiri Gönderimi:

Bildiriler AbstractModule Online Bildiri Modülü (www.hemsireliktarihi.com) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Posterler:

Değerlendirme sonucunda poster olarak kabul edilen bildiriler 70 cm. eninde ve 90 cm. boyunda olmalıdır. Posterler en az 1 metre mesafeden okunabilecek şekilde düzenlenmelidir.

Stand ve Sergi Alanları:

Kongre süresince ilaç ve medikal firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Sunu Teslim & Kontrol Odası:

Sunumlarınızı teslim ederken zorluk yaşamamanız sunumlarınızı taşınabilir bir bellek ile beraberinizde getirmeniz ve bir kopyasını mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzu teslim ettiğinizde sunum kontrol odasında kontrol etmeniz önemle rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.